<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Open Sans:100,100i,200,200i,300,300i,400,400i,500,500i,600,600i,700,700i,800,800i,900,900i&amp;subset=cyrillic-ext&amp;display=swap" rel="stylesheet" media="none" onload="media=&quot;all&quot;"/>

Історія каменів

Камінь є природним твердим утворенням одного або декількох мінералів. Є тисячі видів каменю, які були здобуті протягом століть. Кар'єри розташовані по всьому світу. Велика частина природного каменю надходить з Італії, Іспанії, Туреччини, США, Мексики, Китаю, Тайваню, Індії, Греції, Канади, Франції та Бразилії.

Мінерали в камені походили з тих же рідких і газових мінералів, які утворювали землю. Земля розвивалася як масивне тіло газу і рідких мінералів, які повільно охолоджувалися і конденсувалися в тверде ядро. Під тиском почала формуватися земна кора, і важкі мінерали були витіснені в ядро Землі, де вони опинилися в пастці. У міру того як кора ставала товщі, вона стискалася навколо внутрішнього ядра, що створювало інтенсивний тиск і тепло всередині Землі. Кристали та інші тверді форми почали рости з мінеральних парів, які випускалися. Коли земна кора почала розширюватися і руйнуватися, тепло і тиск виштовхували тверді мінерали на поверхню Землі, які утворювали колосальні шари гірських порід. На формування деяких з цих ліжок пішло до ста мільйонів років. Багато з ліжок тепер використовуються в якості кар'єрів, де видобувається камінь.

Більшість цих мінералів можна визначити за їх кольором, твердості і утворення кристалів. Кристали бувають різних форм і розмірів. Широкий спектр цих мінералів часто важко ідентифікувати. Багато каменів дуже схожі один на одного; однак всі вони дуже різні.

Вкрай важливо знати точний тип каменю, який повинен бути збережений. Камінь є натуральним і може мати несприятливі реакції на деякі чистячі хімікати і процедури. Більшість каменів також є природними лугами, а також брудом і грунтом; отже, камінь і бруд притягуються один до одного, що часто робить прибирання дуже важкою. Це робить правильний вибір процедур очищення і хімікатів для каменю дуже складним.

Відомі типи каменів, які використовуються сьогодні, ідентифіковані за чотирма категоріями: осаду, метаморфічний, КАМ'ЯНИЙ камінь і людина.

Основний камінь прийшов з органічних елементів, таких як льодовики, річки, вітер, океани і рослини. Крихітні осадові осколки відкололися від цих елементів і накопичувалися в гірські породи. Вони були пов'язані через мільйони років тепла і тиску. Піщаний камінь: дуже міцне утворення кварцових зерен (пісок). Зазвичай формується в світло-коричневих або червоних тонах. Категорії найбільш популярних сполучних речовин з пісковика, таких як кремнезем, кальцій, глина і оксид заліза. Скам'янілість: вважається вапняком, який містить природні скам'янілості, такі як морські раковини і рослини.

ТРАВЕРТИН: зазвичай кремового або червонуватого кольору. Він утворюється в результаті накопичення кальциту з гарячих джерел. Він містить безліч отворів, які утворилися з води, що протікає через камінь. Ці отвори часто заповнені синтетичними смолами або цементом. Потрібно багато обслуговування, якщо отвори не заповнені. Класифікується як вапняк і мармур.

SOAPSTONE: дуже м'який камінь, виготовлений з різних тальків. Це щільний мінерал, який добре зношується і часто стійкий до плям.

Вапняк: в основному складається з кальциту. Це не показує багато зерна або кристалічної структури. Має гладку зернисту поверхню. Залежить від твердості. Деякі щільні вапняки можна відполірувати. Звичайні кольори: чорний, сірий, білий, жовтий або коричневий. Це більш імовірно, щоб забарвити ніж мармур. Відомо, що вапняк містить вапно з морської води.

Метаморфний камінь походить від природного переходу від одного типу каменю до іншого через суміш тепла, тиску і мінералів. Зміною може бути розвиток кристалічного утворення, зміна текстури або зміна кольору. Мармур підрозділяється на три категорії: (Кам'яний світ)

Мармур: рекристалізований вапняк, який утворився, коли вапняк розм'якшився від спеки і тиску і перекристалізувався в мармур, де відбулися мінеральні зміни. Основна консистенція-це кальцій і доломіт. Має безліч квітів, зазвичай з сильними прожилками і великою кількістю зерен. Показники твердості від 2,5 до 5 за шкалою МОЗ.

Доломіт: якщо в ньому більше 40% карбонату магнію.

Магній: якщо в ньому міститься від 5 до 40% карбонату магнію.

КАЛЬЦИТ: якщо в ньому міститься менше 5% карбонату магнію.

СЛАЙТ: дрібнозернистий метаморфічний камінь, утворений з глини, осадового гірського сланцю і іноді кварцу. Дуже тонкий і може легко зламатися. Зазвичай чорний, сірий або зелений.

cge5wy Історія каменів — @ M - STONE $ - @ M - STONE $-Монтаж великоформатної плитки,укладання великоформатної плитки ціна київ,укладання великоформатної плитки на стіну,клей для великоформатної плитки,укладання великоформатного керамограніту на підлогу,великоформатний керамограніт розміри,помилки при плитці0 великоформатної плитки>ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД-Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріалу (натуральний камінь) • Монтаж Купуйте камінь тревертин від виробника від "M.STONE" прямо зараз! Розмаїття Товарів: В асортименті нашої компанії ви знайдете різноманітність плитки для мощення, слябів, облицювальних плит і сходинок для інтер'єру та вуличних просторів. Широкий Вибір Травертину: Ми пропонуємо понад 15 видів тревертину різних відтінків і фактур. Гнучкі Ціни: Купуйте тревертин від виробника за доступними цінами, оскільки ми закуповуємо кам'яні блоки безпосередньо у кар'єрів. Комплексні Послуги: Ми пропонуємо повний комплекс послуг, включаючи обробку каменю, установку, мощення та облицювання. Ексклюзивні Проекти: Спеціалізуємося на фігурному різьбленні по каменю, розробці ескізів та благоустрої доріг і ландшафту. Гнучкі Умови для Партнерів: Запрошуємо до співпраці дизайнерів, архітекторів, будівельні компанії та всіх, хто прагне створювати ексклюзивні та якісні товари з тревертину. Переваги покупки у "M.STONE ": Знижки для Клієнтів: Ми цінуємо кожного клієнта і пропонуємо приємні знижки наших товарів. Висока Якість та Автентичність: Гарантуємо високу якість та автентичність кожного каменю, який ми постачаємо. Оберіть "M.STONE " – вашого надійного партнера у світі тревертину та інших кам'яних виробів. Давайте втілимо ваші ідеї в реальність разом! Купуйте камінь тревертин від виробника від "M.STONE " прямо зараз!

СЕРПЕНТИН: визначається за його відмітками, які виглядають як шкіра змія. Найпопулярніші кольори-зелений і коричневий. Показники твердості від 2,5 до 4 за шкалою МОЗ. Містить серпантин, мінерали, містить багато магнію і має магматичне Походження. Не завжди добре реагує на перекристалізацію або полірування алмазу.

Самородні камені в основному утворюються з вулканічного матеріалу, такого як магма. Під земною поверхнею рідка магма охолола і затверділа. Мінеральні гази і рідини проникли в камінь і створили нові кристалічні утворення з різними кольорами.

Граніт: в основному з кварцу (35%), польового шпату (45%) і калію. Зазвичай має більш темні кольори. Містить дуже мало кальциту, якщо є. Забезпечує важкий кристалічний і зернистий вигляд з мінеральними зернами. Це дуже твердий матеріал, і його легше підтримувати, ніж мармур. Тим не менш, він все ще пористий і буде фарбувати. Існують різні види граніту в залежності від процентного співвідношення кварцу, слюди і польового шпату. Чорний граніт відомий як анортозит. Він містить дуже мало кварцу і польового шпату і має інший склад, ніж справжній граніт.

MAN-MADE камені виходять з неприродних сумішей, таких як смола або цемент, з добавкою кам'яної крихти. AGGLOMERATE або CONGLOMERATE: мармурова крихта, вбудована в кольорову полімерну композицію.

Official Історія каменів — @ M - STONE $ - @ M - STONE $-Монтаж великоформатної плитки,укладання великоформатної плитки ціна київ,укладання великоформатної плитки на стіну,клей для великоформатної плитки,укладання великоформатного керамограніту на підлогу,великоформатний керамограніт розміри,помилки при плитці0 великоформатної плитки>ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД-Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріалу (натуральний камінь) • Монтаж Купуйте камінь тревертин від виробника від "M.STONE" прямо зараз! Розмаїття Товарів: В асортименті нашої компанії ви знайдете різноманітність плитки для мощення, слябів, облицювальних плит і сходинок для інтер'єру та вуличних просторів. Широкий Вибір Травертину: Ми пропонуємо понад 15 видів тревертину різних відтінків і фактур. Гнучкі Ціни: Купуйте тревертин від виробника за доступними цінами, оскільки ми закуповуємо кам'яні блоки безпосередньо у кар'єрів. Комплексні Послуги: Ми пропонуємо повний комплекс послуг, включаючи обробку каменю, установку, мощення та облицювання. Ексклюзивні Проекти: Спеціалізуємося на фігурному різьбленні по каменю, розробці ескізів та благоустрої доріг і ландшафту. Гнучкі Умови для Партнерів: Запрошуємо до співпраці дизайнерів, архітекторів, будівельні компанії та всіх, хто прагне створювати ексклюзивні та якісні товари з тревертину. Переваги покупки у "M.STONE ": Знижки для Клієнтів: Ми цінуємо кожного клієнта і пропонуємо приємні знижки наших товарів. Висока Якість та Автентичність: Гарантуємо високу якість та автентичність кожного каменю, який ми постачаємо. Оберіть "M.STONE " – вашого надійного партнера у світі тревертину та інших кам'яних виробів. Давайте втілимо ваші ідеї в реальність разом! Купуйте камінь тревертин від виробника від "M.STONE " прямо зараз!

УКРАЇНА, КИЇВ

вул. Клеманська, 6

+38 068 100 27 96
+38 050 914 18 99

Компанія вже більше 11 років на ринку послуг, отримала визнання вже тисячі клієнтів


 
 
 
100x67_m-stone_blue Історія каменів — @ M - STONE $ - @ M - STONE $-Монтаж великоформатної плитки,укладання великоформатної плитки ціна київ,укладання великоформатної плитки на стіну,клей для великоформатної плитки,укладання великоформатного керамограніту на підлогу,великоформатний керамограніт розміри,помилки при плитці0 великоформатної плитки>ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД-Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріалу (натуральний камінь) • Монтаж Купуйте камінь тревертин від виробника від "M.STONE" прямо зараз! Розмаїття Товарів: В асортименті нашої компанії ви знайдете різноманітність плитки для мощення, слябів, облицювальних плит і сходинок для інтер'єру та вуличних просторів. Широкий Вибір Травертину: Ми пропонуємо понад 15 видів тревертину різних відтінків і фактур. Гнучкі Ціни: Купуйте тревертин від виробника за доступними цінами, оскільки ми закуповуємо кам'яні блоки безпосередньо у кар'єрів. Комплексні Послуги: Ми пропонуємо повний комплекс послуг, включаючи обробку каменю, установку, мощення та облицювання. Ексклюзивні Проекти: Спеціалізуємося на фігурному різьбленні по каменю, розробці ескізів та благоустрої доріг і ландшафту. Гнучкі Умови для Партнерів: Запрошуємо до співпраці дизайнерів, архітекторів, будівельні компанії та всіх, хто прагне створювати ексклюзивні та якісні товари з тревертину. Переваги покупки у "M.STONE ": Знижки для Клієнтів: Ми цінуємо кожного клієнта і пропонуємо приємні знижки наших товарів. Висока Якість та Автентичність: Гарантуємо високу якість та автентичність кожного каменю, який ми постачаємо. Оберіть "M.STONE " – вашого надійного партнера у світі тревертину та інших кам'яних виробів. Давайте втілимо ваші ідеї в реальність разом! Купуйте камінь тревертин від виробника від "M.STONE " прямо зараз!