<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Noto+Sans+JP:100,100italic,200,200italic,300,300italic,400,400italic,500,500italic,600,600italic,700,700italic,800,800italic,900,900italic&amp;display=swap" rel="stylesheet"/>

ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД-Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріалу (натуральний камінь) • Монтаж

КРАЩІ ОБЛИЦЮВАННЯ ФАСАДУ З КАМЕНЮ ВІД M-STONE

Облицювання фасаду

Облицювання фасаду натуральним каменем

Компанія M-Stone здійснює:
• Проектування
* Комплексний супровід проектів
* Облицювання фасаду
* Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт)
* Підбір і продаж матеріалу (натуральний камінь)
• Монтаж
_7654 ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД>Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріа — @ M - STONE $ - @ M - STONE $
fewt52ty ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД>Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріа — @ M - STONE $ - @ M - STONE $
opt.ceramica-persa-natural-100-cm-x-100-cm-venis-porcelanosa ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД>Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріа — @ M - STONE $ - @ M - STONE $
ШИРОКОФОРМАТНИЙ КАХЕЛЬ І КЕРАМОГРАНІТ МАЄ РЯД ПЕРЕВАГ В ПОРІВНЯННІ З ПЛИТКОЮ МЕНШОГО ФОРМАТУ

Можливість мінімізувати кількість швів. При облицюванні підлоги покриттям підлоги стандартного розміру неминуче утворюється велика кількість стиків, які з часом брудняться, втрачають привабливий зовнішній вигляд і тріскаються. Вирішити дану проблему можна тільки за допомогою широкоформатного кахлю.
Великі формати створюють відчуття великого простору, допомагають візуально розширити приміщення.
Можливість прискорити і спростити процес облицювання будь-якій площині. Матеріал великого формату покриває велику площу поверхні за короткий час.
Широкоформатний кахель виглядає дуже стильно, підкреслює елегантність створеного інтер'єру.
Даний матеріал представлений на ринку у великій різноманітності кольорів і фактур. Є моделі з імітацією натурального каменю і мармуру, з елементами геометрії і візерунками. Тепер ви можете оформити будь-яке приміщення за своїми смаковими уподобаннями, створивши дійсно унікальний дизайн.
Вироби мають чудові експлуатаційні властивості, завдяки яким їх можна застосовувати в приміщеннях різного призначення: кухня, передпокій, ванна кімната.
Завдяки великому вибору розмірів і форм, використовувати матеріал можна як для обробки стін, так і для облицювання підлоги. Це допоможе швидко і легко оформити квартиру в єдиному стилі.
Керамограніт великого формату більш гігієнічний. А ще він дуже простий в обслуговуванні і очищенні.

Що таке система фасадного облицювання?


Розповімо, що таке вентильований фасад: визначення та переваги
Що таке система фасадного облицювання?
Що таке система облицювання фасаду?
Ця фасадна система являє собою систему облицювання, в якій між облицюванням і ізоляцією залишається вентильована камера, що усуває проблеми утворення теплових містків і конденсації.
Це забезпечує відмінні теплові характеристики і знижує вологість.
Тому вона вважається найбільш ефективною системою з точки зору вирішення проблеми теплоізоляції будівлі і користується широким визнанням серед архітекторів, девелоперів і будівельників.
Система облицювання фасаду складається з:
Теплоізоляція
Алюмінієва рама
Вентильовані фасадні панелі з різних матеріалів
Ефект Стека: енергоефективність
Система вентильованого фасаду створює повітряну камеру між утеплювачем і облицюванням.
Нагрівання повітря в буферному просторі щодо температури навколишнього середовища призводить до так званого ефекту накопичення, створюючи безперервну вентиляцію в камері.
Таким чином досягається постійне відведення водяної пари як зсередини, так і зовні будівлі, тому ізоляція залишається сухою і забезпечує поліпшені характеристики, а також значну економію енергії.
Переваги вентильованих фасадів
Тепер, коли ви знаєте систему вентильованого фасаду та її компоненти, ми збираємося представити деякі переваги установки фасадного облицювання ULMA в будь-якому типі будівлі.
Економія енергії
Найбільш значними перевагами вентильованих фасадів є підвищення енергоефективності будівлі і велика економія коштів, що досягається завдяки вентильованої камері.
Покращена тепло - і звукоізоляція
Ця система не тільки забезпечує економію енергії, але також покращує звуко - і теплоізоляцію, забезпечуючи більший комфорт всередині будівлі.
Більш здорове навколишнє середовище
Крім підвищення комфорту користувача, система відповідає основним санітарним вимогам з точки зору гігієни, захисту здоров'я і навколишнього середовища.
Технічна стійкість
Ця система запобігає прямому випромінюванню та поганій погоді на стінах та конструкціях підлоги, захищаючи їх від патологій, що впливають на будівлі, побудовані за допомогою традиційних систем.
Збільшена чиста площа поверхні
Конструкційна система, збільшує чисту площу вашого проекту, уникаючи обшивки стін огорожі. Це також дозволяє виправити будь-які дефекти рівності стін будівлі.
f23234f ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД>Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріа — @ M - STONE $ - @ M - STONE $

Облицювання фасаду будинку: види і який матеріал краще

Фасади з граніту

Граніт-один з найвідоміших каменів для облицювання фасаду. Багато архітектурні пам'ятки виконані саме з цього матеріалу. Камінь являє собою суміш польового шпату (60-70%) і кварцу (30-40%), а також наявність інших елементів в малій частці. Хоча ми звикли до сірого кольору граніту, в природі існують і інші його варіанти-червоний, рожевий, чорно-білий, жовтуватий – і залежить це від частки мінералів, що входять до складу.
Граніт має певні властивості, завдяки яким перевершує багато інших порід при виборі матеріалу для виконання фасадних робіт.
• Довговічність. Перші ознаки зношування матеріалу з'являються через 500 років
* Стійкість до зовнішніх явищ. На таку породу не впливають погодні умови.
• Водонепроникність. Коефіцієнт водопоглинання-0.05-0.2%.
* Висока міцність. Таку властивість камінь має завдяки дрібнозернистій структурі. Граніт витримує тиск 2200 кг на 1 кВ. см.

fewt52ty ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД>Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріа — @ M - STONE $ - @ M - STONE $
 ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД>Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріа — @ M - STONE $ - @ M - STONE $

Фасади з вапняку

Вапняк рідко використовується в будівництві будинків. Деякі породи підходять для зведення одноповерхових будівель. Але якщо говорити про облицювання фасаду, то тут вапняк займає одне з перших місць. Матеріал походить від осадових порід, які при формуванні перетворюються в пористий камінь різної щільності. Колір породи переважно світло-сірий, також бувають жовті або бежеві відтінки.
Вапняк за своїми характеристиками є відмінним варіантом для фасадних робіт.
* Легкість в монтажі
• Міцність
• Морозостійкість
• Звукоізоляція
* Невисока вартість
Також великим плюсом вапняку є його пластичність, що дозволяє легко вирізати з матеріалу будь-які декоративні елементи і надати гарний зовнішній вигляд будівлі.

Оздоблювальні матеріали для Облицювання фасаду

Фасади з пісковика

Піщаник-матеріал з осадової породи, в складі якого головну частку становить кварц, але є й інші мінерали – польовий шпат, слюда. Пісковик має поклади по всьому світу, його головні поклади знаходяться на місці, де в попередні геологічні епохи знаходилися великі водні об'єкти. За структурою являє собою зцементований під тиском води пісок. Структура каменю залежить від місця його добування – є дрібно-, середньо - і грубозернистий Пісковик. Матеріал має світлу натуральну колірну гамму і оксамитову шорстку поверхню. Широко використовується для внутрішньої і зовнішньої обробки будівель.
Свою популярність камінь отримав завдяки ряду позитивних характеристик.
• Щільність
* Низьке водопоглинання
* Висока вогнетривкість
• Морозостійкість

_2233 ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД>Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріа — @ M - STONE $ - @ M - STONE $

ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД-Облицювання фасаду натуральним каменем

1 ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД>Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріа — @ M - STONE $ - @ M - STONE $

Фасади з травертину

Травертин використовується в будівництві ще з античних часів, але в Україні цей матеріал почав набирати популярності відносно недавно. Незважаючи на це, камінь все-таки отримав свого споживача завдяки позитивним відмітним властивостям. Травертин-осадова порода з дрібнозернистою структурою. За багатьма характеристиками камінь схожий з мармуром. В архітектурних колах його часто так і називають»недозрілий мармур". Колір каменю безпосередньо вказує на його щільність, чим темніше відтінок, тим щільніше камінь.
Головною відмінною характеристикою травертину є будова у вигляді осередків, але також матеріал має і ряд інших позитивних властивостей.
• Довговічність
* Щільність і міцність
• Морозостійкість
* Легкість в обробці

Види облицювальних матеріалів і їх особливості Облицювання фасаду будинку

automotive-feature-icon-1 ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД>Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріа — @ M - STONE $ - @ M - STONE $

Повний цикл

Від обробки до монтажу ми контролюємо весь процес.
automotive-feature-icon-2 ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД>Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріа — @ M - STONE $ - @ M - STONE $

Професійне обладнання

Ми працюємо тільки з професійним обладнанням.
automotive-feature-icon-3 ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД>Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріа — @ M - STONE $ - @ M - STONE $

Кваліфіковані фахівці

Весь персонал проходив професійне навчання в країнах Європи ..
2J42-scaled ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД>Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріа — @ M - STONE $ - @ M - STONE $

Чи готові працювати з нами?

automotive-feature-icon-4 ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД>Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріа — @ M - STONE $ - @ M - STONE $

Велике портфоліо

Дати оцінку нашій роботі може розділ портфоліо наші роботи говорять самі про себе.
automotive-feature-icon-5 ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД>Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріа — @ M - STONE $ - @ M - STONE $

Терміни

Всі роботи будуть проведені чітко в строк обумовлені із замовником.
automotive-feature-icon-6 ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД>Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріа — @ M - STONE $ - @ M - STONE $

Найскладніші проекти

Ми виконаємо монтаж або реставрацію будь-якої складності з будь-якого матеріалу.

Наші Партнери

part1a1 ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД>Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріа — @ M - STONE $ - @ M - STONE $
part2-1 ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД>Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріа — @ M - STONE $ - @ M - STONE $
part3 ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД>Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріа — @ M - STONE $ - @ M - STONE $
part5b ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД>Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріа — @ M - STONE $ - @ M - STONE $
part4 ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД>Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріа — @ M - STONE $ - @ M - STONE $
part7-1 ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД>Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріа — @ M - STONE $ - @ M - STONE $
part8-1 ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД>Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріа — @ M - STONE $ - @ M - STONE $
home_olena_logo ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД>Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріа — @ M - STONE $ - @ M - STONE $
logo-decormarmi ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД>Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріа — @ M - STONE $ - @ M - STONE $
part9 ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД>Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріа — @ M - STONE $ - @ M - STONE $
stellars ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД>Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріа — @ M - STONE $ - @ M - STONE $
part11 ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД>Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріа — @ M - STONE $ - @ M - STONE $
Official ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД>Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріа — @ M - STONE $ - @ M - STONE $

УКРАЇНА, КИЇВ

вул. Клеманська, 6

+38 068 100 27 96
+38 050 914 18 99

Компанія вже більше 11 років на ринку послуг, отримала визнання вже тисячі клієнтів


 
 
 
100x67_m-stone_blue ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД>Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріа — @ M - STONE $ - @ M - STONE $