<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Raleway:100,100italic,200,200italic,300,300italic,400,400italic,500,500italic,600,600italic,700,700italic,800,800italic,900,900italic&amp;display=swap" rel="stylesheet"/>

Підлоги з натурального граніту

Інтер'єри, в оформленні яких переважають природні матеріали, виглядають стильно і респектабельно. Оздоблення з натурального дерева і каменю ніколи не набридає. Вона захоплює унікальними фактурами і тонкими тональними переходами кольорів і відтінків.

Особливості та переваги підлог з натурального каменю

Кожен природний камінь володіє своїм " характером»

Підлоги з натурального каменю доречні в будь – якому інтер'єрі-будь то розкіш палацової обстановки або лаконічні лінії мінімалізму. Вони прекрасно поєднуються з такими матеріалами, як дерево, кований метал, декоративне скло. В інтер'єрах сучасної стильової спрямованості дизайнери часто використовують меблі та інші елементи з полімерних матеріалів, які виглядають дуже ефектно на тлі плит з натурального граніту або мармуру.

Природний камінь приваблює не тільки красою і різноманітністю текстур, але і високими експлуатаційними якостями. Кам'яні підлоги стійкі до стирання та інших механічних пошкоджень. А якщо на полірованій поверхні плит з часом з'являться потертості, їх можна без проблем перешліфувати і відновити первозданний дзеркальний блиск.

Різні гірські породи розрізняються по твердості, міцності, стійкості до стирання та інших показників. Тому, вибираючи відповідний вид обробки для підлог, потрібно враховувати не тільки стилістику і колорит інтер'єру, але також призначення приміщення і особливості його експлуатації.
Граніт. Зерниста гірська порода, яка по своїй міцності і твердості перевершує практично всі види природного оздоблювального каменю. Він володіє високою морозостійкістю і малою водопроникністю. Граніт можна використовувати як для обробки підлог в приміщеннях, так і для укладання на відкритих майданчиках (терасах, неостекленних верандах). Колірна гамма цього каменю дуже обширна-це різноманітні відтінки сірого, червоного і чорного тонів.
Різні гірські породи розрізняються по твердості, міцності, стійкості до стирання та інших показників. Тому, вибираючи відповідний вид обробки для підлог, потрібно враховувати не тільки стилістику і колорит інтер'єру, але також призначення приміщення і особливості його експлуатації.

Перш за все, це неймовірна міцність, завдяки якій на ньому через багато років не буде ні відколів, ні тріщин. По-друге, вони дуже прості в догляді. Їх легко мити, на них не залишається ніяких розлучень від бруду, а пил на них майже не накопичується. Якщо ви практична людина, яка не має достатньо часу, щоб возитися з прибиранням, то рішення покласти гранітний підлогу дуже розумно.

З мінусів граніту можна назвати тільки невеликий радіаційний фон, який присутній в деяких видах цього каменю. Такий камінь використовується для укладання підлоги в нежитлових приміщеннях. Досить широке застосування він знаходить в комерційному будівництві: в торгових центрах, гіпермаркетах, кінотеатрах і багатьох інших великих мережах.

Компанія M-STONE спеціалізується на широкому спектрі послуг з монтажу, полірування, реставрації та обробці виробів з натурального каменю

Official Підлоги з граніту Бруківка з граніту Плитка модульна гранітна Мармур, граніт оптом. Оптові продажі натурального каменю за вигідними пропозиціями; великий склад та прямі поставки. Широкий вибір продукції з мармуру, граніту, оніксу, монтаж та полірування. В — @ M - STONE $ - @ M - STONE $-Монтаж великоформатної плитки,укладання великоформатної плитки ціна київ,укладання великоформатної плитки на стіну,клей для великоформатної плитки,укладання великоформатного керамограніту на підлогу,великоформатний керамограніт розміри,помилки при плитці0 великоформатної плитки>ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД-Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріалу (натуральний камінь) • Монтаж Купуйте камінь тревертин від виробника від "M.STONE" прямо зараз! Розмаїття Товарів: В асортименті нашої компанії ви знайдете різноманітність плитки для мощення, слябів, облицювальних плит і сходинок для інтер'єру та вуличних просторів. Широкий Вибір Травертину: Ми пропонуємо понад 15 видів тревертину різних відтінків і фактур. Гнучкі Ціни: Купуйте тревертин від виробника за доступними цінами, оскільки ми закуповуємо кам'яні блоки безпосередньо у кар'єрів. Комплексні Послуги: Ми пропонуємо повний комплекс послуг, включаючи обробку каменю, установку, мощення та облицювання. Ексклюзивні Проекти: Спеціалізуємося на фігурному різьбленні по каменю, розробці ескізів та благоустрої доріг і ландшафту. Гнучкі Умови для Партнерів: Запрошуємо до співпраці дизайнерів, архітекторів, будівельні компанії та всіх, хто прагне створювати ексклюзивні та якісні товари з тревертину. Переваги покупки у "M.STONE ": Знижки для Клієнтів: Ми цінуємо кожного клієнта і пропонуємо приємні знижки наших товарів. Висока Якість та Автентичність: Гарантуємо високу якість та автентичність кожного каменю, який ми постачаємо. Оберіть "M.STONE " – вашого надійного партнера у світі тревертину та інших кам'яних виробів. Давайте втілимо ваші ідеї в реальність разом! Купуйте камінь тревертин від виробника від "M.STONE " прямо зараз!

УКРАЇНА, КИЇВ

вул. Клеманська, 6

+38 068 100 27 96
+38 050 914 18 99

Компанія вже більше 11 років на ринку послуг, отримала визнання вже тисячі клієнтів


 
 
 
100x67_m-stone_blue Підлоги з граніту Бруківка з граніту Плитка модульна гранітна Мармур, граніт оптом. Оптові продажі натурального каменю за вигідними пропозиціями; великий склад та прямі поставки. Широкий вибір продукції з мармуру, граніту, оніксу, монтаж та полірування. В — @ M - STONE $ - @ M - STONE $-Монтаж великоформатної плитки,укладання великоформатної плитки ціна київ,укладання великоформатної плитки на стіну,клей для великоформатної плитки,укладання великоформатного керамограніту на підлогу,великоформатний керамограніт розміри,помилки при плитці0 великоформатної плитки>ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД-Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріалу (натуральний камінь) • Монтаж Купуйте камінь тревертин від виробника від "M.STONE" прямо зараз! Розмаїття Товарів: В асортименті нашої компанії ви знайдете різноманітність плитки для мощення, слябів, облицювальних плит і сходинок для інтер'єру та вуличних просторів. Широкий Вибір Травертину: Ми пропонуємо понад 15 видів тревертину різних відтінків і фактур. Гнучкі Ціни: Купуйте тревертин від виробника за доступними цінами, оскільки ми закуповуємо кам'яні блоки безпосередньо у кар'єрів. Комплексні Послуги: Ми пропонуємо повний комплекс послуг, включаючи обробку каменю, установку, мощення та облицювання. Ексклюзивні Проекти: Спеціалізуємося на фігурному різьбленні по каменю, розробці ескізів та благоустрої доріг і ландшафту. Гнучкі Умови для Партнерів: Запрошуємо до співпраці дизайнерів, архітекторів, будівельні компанії та всіх, хто прагне створювати ексклюзивні та якісні товари з тревертину. Переваги покупки у "M.STONE ": Знижки для Клієнтів: Ми цінуємо кожного клієнта і пропонуємо приємні знижки наших товарів. Висока Якість та Автентичність: Гарантуємо високу якість та автентичність кожного каменю, який ми постачаємо. Оберіть "M.STONE " – вашого надійного партнера у світі тревертину та інших кам'яних виробів. Давайте втілимо ваші ідеї в реальність разом! Купуйте камінь тревертин від виробника від "M.STONE " прямо зараз!