<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Raleway:100,100italic,200,200italic,300,300italic,400,400italic,500,500italic,600,600italic,700,700italic,800,800italic,900,900italic&amp;display=swap" rel="stylesheet"/>

Підлоги з натурального граніту

Інтер'єри, в оформленні яких переважають природні матеріали, виглядають стильно і респектабельно. Оздоблення з натурального дерева і каменю ніколи не набридає. Вона захоплює унікальними фактурами і тонкими тональними переходами кольорів і відтінків.

Особливості та переваги підлог з натурального каменю

Кожен природний камінь володіє своїм " характером»

Підлоги з натурального каменю доречні в будь – якому інтер'єрі-будь то розкіш палацової обстановки або лаконічні лінії мінімалізму. Вони прекрасно поєднуються з такими матеріалами, як дерево, кований метал, декоративне скло. В інтер'єрах сучасної стильової спрямованості дизайнери часто використовують меблі та інші елементи з полімерних матеріалів, які виглядають дуже ефектно на тлі плит з натурального граніту або мармуру.

Природний камінь приваблює не тільки красою і різноманітністю текстур, але і високими експлуатаційними якостями. Кам'яні підлоги стійкі до стирання та інших механічних пошкоджень. А якщо на полірованій поверхні плит з часом з'являться потертості, їх можна без проблем перешліфувати і відновити первозданний дзеркальний блиск.

Різні гірські породи розрізняються по твердості, міцності, стійкості до стирання та інших показників. Тому, вибираючи відповідний вид обробки для підлог, потрібно враховувати не тільки стилістику і колорит інтер'єру, але також призначення приміщення і особливості його експлуатації.
Граніт. Зерниста гірська порода, яка по своїй міцності і твердості перевершує практично всі види природного оздоблювального каменю. Він володіє високою морозостійкістю і малою водопроникністю. Граніт можна використовувати як для обробки підлог в приміщеннях, так і для укладання на відкритих майданчиках (терасах, неостекленних верандах). Колірна гамма цього каменю дуже обширна-це різноманітні відтінки сірого, червоного і чорного тонів.
Різні гірські породи розрізняються по твердості, міцності, стійкості до стирання та інших показників. Тому, вибираючи відповідний вид обробки для підлог, потрібно враховувати не тільки стилістику і колорит інтер'єру, але також призначення приміщення і особливості його експлуатації.

Перш за все, це неймовірна міцність, завдяки якій на ньому через багато років не буде ні відколів, ні тріщин. По-друге, вони дуже прості в догляді. Їх легко мити, на них не залишається ніяких розлучень від бруду, а пил на них майже не накопичується. Якщо ви практична людина, яка не має достатньо часу, щоб возитися з прибиранням, то рішення покласти гранітний підлогу дуже розумно.

З мінусів граніту можна назвати тільки невеликий радіаційний фон, який присутній в деяких видах цього каменю. Такий камінь використовується для укладання підлоги в нежитлових приміщеннях. Досить широке застосування він знаходить в комерційному будівництві: в торгових центрах, гіпермаркетах, кінотеатрах і багатьох інших великих мережах.

Компанія M-STONE спеціалізується на широкому спектрі послуг з монтажу, полірування, реставрації та обробці виробів з натурального каменю

Official Підлоги з граніту Бруківка з граніту Плитка модульна гранітна Мармур, граніт оптом. Оптові продажі натурального каменю за вигідними пропозиціями; великий склад та прямі поставки. Широкий вибір продукції з мармуру, граніту, оніксу, монтаж та полірування. В — @ M - STONE $ - @ M - STONE $

УКРАЇНА, КИЇВ

вул. Клеманська, 6

+38 068 100 27 96
+38 050 914 18 99

Компанія вже більше 11 років на ринку послуг, отримала визнання вже тисячі клієнтів


 
 
 
100x67_m-stone_blue Підлоги з граніту Бруківка з граніту Плитка модульна гранітна Мармур, граніт оптом. Оптові продажі натурального каменю за вигідними пропозиціями; великий склад та прямі поставки. Широкий вибір продукції з мармуру, граніту, оніксу, монтаж та полірування. В — @ M - STONE $ - @ M - STONE $