<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Noto+Sans+JP:100,100italic,200,200italic,300,300italic,400,400italic,500,500italic,600,600italic,700,700italic,800,800italic,900,900italic&amp;display=swap" rel="stylesheet"/>
M-STONE

Василівський граніт

2- Василівський граніт — @ M - STONE $ - @ M - STONE $
ВАСИЛІВСЬКЕ РОДОВИЩЕ ГРАНІТУ
Василівський граніт видобувається в Житомирській області і є унікальним видом каменю, відомим у всьому світі. Цей граніт-поліхромний камінь вулканічного походження з переважаючими зеленими відтінками, який придатний для застосування в екстер'єрі та інтер'єрі.
Даний вид граніту користується величезною популярністю, в основному, завдяки своїм декоративним властивостям. Прекрасне поєднання коричневого і зеленого кольорів, гармонійне доповнення і підкреслення основних елементів інтер'єру, все це можливо, якщо використовувати граніт Василівського родовища. Пиляна гранітна бруківка Василівського родовища вдало застосовується в оформленні дорожнього покриття, садово-паркових доріжок та інших майданчиків в ландшафтному дизайні. Тому багато власників заміських будинків застосовують її в декоративних екстер'єрних цілях.
11

РОКІВ НА РИНКУ ПОСЛУГ

Компанія M-STONE спеціалізується на виробництві виробів з високоякісних натуральних природних каменів — граніту і мармуру. Надані послуги та товари високої якості.

Компанія M-STONE пропонує купити Василівський граніт з Василівського родовища

Ми пропонуємо різні вироби з граніту від тротуарної плитки і бордюрів з граніту, до готових колон, ціну на вироби з Василівського граніту можна уточнити у відділі продажів.

Василівський граніт застосовується для:

 • Зовнішнього облицювання будівель
 • Бруківки та бордюрів
 • Тротуарних плит і ступенів
 • Підвіконь і стільниць
 • Пам'ятників та ін.

Оригінальність природної структури і текстури Василівського граніту дозволяє використовувати даний вид граніту не тільки в екстер'єрі, але і в дизайні інтер'єру. Має неповторний колір, природну текстуру.

Видобувається Василівський граніт с. Кам'яна гора, Коростенський р-н, Житомирської обл.

Розташування пластів покладів Василівського граніту дозволяють добувати його величезними брилами у вигляді пластів, іноді такі здобуті пласти можуть досягати кілька тисяч тонн.
При такому способі видобутку зберігається стабільність кольору від партії до партії, жоден інший гранітний камінь не може похвалитися стабільністю колірної гами.
Крім стабільності кольору Василівський граніт:

 • Простий в обробці
 • Має середню зернистість
 • Легко піддається алмазній обробці, що спрощує монтаж, шліфування і полірування граніту.

Камінь має середньозернисту структуру, і широко застосовується в будівельних роботах, найчастіше, як облицювальний матеріал. Колірна гамма робить Василівський камінь універсальним гранітом для дизайнерів і готових дизайнерських рішень. Граніт Василівка має високу міцність, стійкий до різких перепадів температур, не вбирає запахи і вологу, невибагливий у догляді.

По класу радіоактивності відноситься до класу один, що означає повну придатність граніту Василівського родовища, для всіх видів зовнішніх і внутрішніх робіт.
silvia-brazzoduro-ysxcf6c_seg-unsplash Василівський граніт — @ M - STONE $ - @ M - STONE $

В компанії М-STONEВи можете замовити як готовий виріб з Василівського граніту так і замовити індивідуальне, дизайнерське рішення з будь-якого виду граніту. Наші фахівці розроблять індивідуальний дизайн і візуалізацію вашого проекту.

У нас можна замовити повний цикл робіт:

- Монтаж
- Шліфування
- Полірування
- Реставрація

Так само ми займаємося виготовленням:

- Плитка
- Щабель
- Модульної / облицювальної плитки

Ми даємо гарантію на весь асортимент продукції виготовленої з граніту Василівського родовища.

Однією з переваг компанії M-STONE - це портфоліо робіт, які говорять самі про себе.
Нам є що показати.

M-STONE-це команда професіоналів з багаторічним досвідом. Тільки професійне обладнання для обробки Василівського граніту. Втілюємо в життя найсміливіші дизайнерські рішення з Василівського граніту. Наша команда не продає гранітний камінь, ми пропонуємо клієнтам готове рішення на основі граніту Василівського родовища. Працюючи на професійному обладнанні, розкрій каменю відбувається в автоматичному режимі, що дозволяє скоротити виробничі витрати при виготовленні виробів з Василівського граніту. Доставка мармуру і граніту проводиться в будь-яку точку України.

Отримати консультацію можна безкоштовно: зайдіть на наш сайт, ознайомтеся з каталогом, зателефонуйте нам або залиште заявку через вікно зворотного зв'язку. Менеджер допоможе визначитися з вибором Василівського граніту, граніту або мармуру, технічними характеристиками і відповість на всі ваші запитання.

Отримати консультацію наших фахівців

Наші майстри знають послідовність роботи крок за кроком. Ми завжди надаємо замовнику свої міркування і доводи з приводу виду робіт на об'єкті. Наші установники можуть порадити у виборі місця розташування тих чи інших гранітних виробів в будинку, вони зроблять все, щоб ви відчули затишок і комфорт за вкладені вами кошти за Вироби з граніту від M-STONE
Official Василівський граніт — @ M - STONE $ - @ M - STONE $

УКРАЇНА, КИЇВ

вул. Клеманська, 6

+38 068 100 27 96
+38 050 914 18 99

Компанія вже більше 11 років на ринку послуг, отримала визнання вже тисячі клієнтів


 
 
 
100x67_m-stone_blue Василівський граніт — @ M - STONE $ - @ M - STONE $