КРАЩІ ВИРОБИ З КАМЕНЮ ВІД M-STONE

Колони з мармуру

Image

гранітні і мармурові колони в усі часи підкреслювали величність і витонченість споруди. Несучи в собі серйозне функціональне навантаження, кам'яні колони використовувалися при будівництві храмів, палаців та інших значущих споруд. Сьогодні колони з каменю використовують як декоративний елемент для прикраси фасадів будівель і внутрішнього простору.

Колони з мармуру-це один з найбільш дорогих видів виробів. Їх використовують не тільки у великих об'єктах, але і в квартирах і особняках. Ці вироби здатні внести в споруду монументальність і в той же час роблять будівлю витонченим. Усередині будівель це більше декоративний елемент, однак, вони завжди несуть в собі функціонал. Колони можуть бути круглі і квадратні, цільні і збірні, повнотілі і у вигляді шкаралупи, кручені і прямі, з канелюрами і гладкі. Фото колон, представлених на цій сторінці, дають уявлення про різноманіття їх видів і стилів. Колони з натурального каменю виконують багато функцій: служать прикрасою арочних прорізів, вхідних груп,
застосовуються для умовного зонування простору, працюють в якості опори (для даху), підставки (для скульптури або вази) або підтримки (для іншого декоративного елемента).
Часто колона виступає в якості підтримки дизайнерського рішення в поєднанні з каміном, іншими інтер'єрними елементами. Для фасадів будівель, вхідних груп, терас, альтанок, інших малих архітектурних форм, використовуються виключно як елемент декору.

багатьох замовників хвилює ціна на колони з мармуру. Цілісні вироби, які вирізаються з великої брили каменю мають високу собівартість, до неї ж додаються витрати на транспортування до місця виробництва, обробку, транспортування до клієнта і монтаж. В цілому виходить досить накладно, однак, існують способи здешевити і отримати виріб за цілком прийнятною ціною.

Існує кілька технологій виробництва колон з мармуру і граніту, але найдорожчими і надійними є цілісні колони. Вони вирізаються з великого блоку каменю, обробляються і доставляються замовнику.

Наші Партнери

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Повний цикл

Повний цикл

Від обробки до монтажу ми контролюємо весь процес.
Професійне обладнання

Професійне обладнання

Ми працюємо тільки з професійним обладнанням.
Кваліфіковані фахівці

Кваліфіковані фахівці

Весь персонал проходив професійне навчання в країнах Європи ..
Image

Чи готові працювати з нами?

Велике портфоліо

Велике портфоліо

Дати оцінку нашій роботі може розділ портфоліо наші роботи говорять самі про себе.
Терміни

Терміни

Всі роботи будуть проведені чітко в строк обумовлені із замовником.
Найскладніші проекти

Найскладніші проекти

Ми виконаємо монтаж або реставрацію будь-якої складності з будь-якого матеріалу.
Image

УКРАЇНА, КИЇВ

вул. Клеманська, 6

+38 068 100 27 96
+38 050 914 18 99

Компанія вже більше 11 років на ринку послуг, отримала визнання вже тисячі клієнтів


 
 
 
Image