КРАЩІ ВИРОБИ З КАМЕНЮ ВІД M-STONE
ПОЛІРУВАННЯ МАРМУРУ ТА ГРАНІТУ
10 помилок, яких слід уникати при поліровці мармурової підлоги
Мармуровий камінь-єдиний у своєму роді природний камінь, відомий його використанням в будівельних цілях. Одним з найважливіших питань є полірування мармурової підлоги від компанії M-Stone. Він дуже затребуваний і досить популярний в будівельному бізнесі завдяки своїй естетичній привабливості і довговічності. Завдяки зручному доступу і легкості в обробці, застосування мармурового каменю обширно: підлогові покриття, решітки, меблі для дому, стільниці, столи, душові, каміни і кухонні плити, що легко виправдовує його популярність як одного з найбільш затребуваних каменів на ринку. Мармуровий камінь-це не тільки високоеластичний камінь, але його установка може миттєво додати нотку сучасної розкоші і класу в будь-яку будівлю. Це натуральний камінь, який не тільки простий у догляді, але і може прослужити довго, не втрачаючи свого вражаючого зовнішнього вигляду.
Одне з найпопулярніших застосувань мармуру-це підлоги. Просто установка мармурових підлог може легко додати розкішний і непідвладний часу шарм у ваш будинок без необхідності ремонту всього приміщення. Весь вигляд вашого будинку може бути змінений в залежності від типу мармуру, який ви виберете в процесі ремонту. Різні типи мармурових підлог від компанії M-Stone додадуть елегантності в кімнати, в яких вони встановлені, в залежності від того, який тип мармурового каменю ви виберете, оскільки діапазон кольорів і типів мармуру нескінченний. З відтінками чорного, коричневого, сірого, бежевого, зеленого, білого і навіть червоного, можливості не знайти мармур, відповідний вашому смаку і естетиці, практично неможливо.
Щільна, тверда і кристалізована текстура мармуру, робить його придатним для підлогових покриттів, оскільки його вроджені здібності зазвичай в процесі експлуатації дозволяють йому залишатися захищеним від плям, тріщин і атмосферних впливів.
Різні види мармуру:
Мармур-це метаморфічна форма вапняку, яка піддається процесу перекристалізації під впливом тепла або тиску для досягнення своєї щільної кристалічної структури, яка забезпечує можливість однорідної, полірованої поверхні. Однак застосування мармуру не обмежене через його міцної структури. Він може бути застосований у широкому діапазоні предметів інтер'єру, але його основною метою залишається косметичний ремонт, оскільки його часто використовують для стільниць, камінів та підлогових покриттів через його красу та міцність. Одна з причин, чому багато декораторів віддають перевагу мармурові підлоги-через неймовірне розмаїття. Мармур дуже легко доступний у більш ніж трьох тисячах типів і відтінків, від надзвичайно нудних до найяскравіших кольорів, тобто від білих і кремових до рожевих.
Мармурова плитка Calacatta: мармур Calacatta вважається однією з найрозкішніших форм мармурового каменю через його рідкості. Він зазвичай зустрічається у вигляді абсолютно білого мармуру з товстим, неструктурованим і сміливим малюнком жив. Цей розкішний камінь також доступний в золоті, який настійно рекомендується для додавання відтінку багатства і пишноти.
Каррарська мармурова Плитка: каррарський мармур-це чистий білий або синьо-сірий високоякісний матеріал, який використовується в основному для скульптурних або декоративних цілей. Це одна з найбільш поширених форм мармурових каменів, доступних на ринку. Його чіткий білий колір і лінійні прожилки можуть бути використані таким чином, щоб надати м'якість або драматичність, що робить його ідеальним вибором для підлогових покриттів.
Мармурова плитка Statuary: мармурова плитка Statuary має рівний, але дещо напівпрозорий фон зі світло-сірими тонами та інтенсивною структурою прожилок. У певному сенсі, мармуровий камінь Statuary дуже нагадує мармуровий каррарський камінь, але порівняно має набагато більш блискучу і світловідбиваючу поверхню.
Мармурова плитка Crema marfil: мармур Crema marfil-це особливість Іспанії, яка представлена в різних тонах: від світло-бежевого або жовтого з рівномірно тонованим фоном і нерегулярними або драматичними прожилками.
Мармурова плитка Emperador: видобувається також в різних регіонах Іспанії. Мармуровий камінь Emperador зустрічається з різними відтінками білого і сірого, але також має різні відтінки коричневого. На його плитках видно нерівні вени і тонка поверхня.
Мармур може бути оброблений різними способами в залежності від виду естетики, до якої Ви прагнете
Полірований мармур: полірований мармур забезпечує ультра глянсову, майже дзеркальну поверхню, яка повною мірою демонструє колір мармуру і дизайн. Полірування призводить до найменш пористої поверхні, що надає мармуровому каменю блискучий вигляд. Це чудовий вибір для внутрішнього використання, однак використання його для зовнішніх декоративних цілей не рекомендується через його злегка слизьку природу.
Шліфований мармур: шліфована обробка дуже схожа на полірування з однією істотною відмінністю, що обробка призводить до матової, бархатистої і гладкої поверхні без будь-якого блиску. Хонінгування в основному використовується для усунення пошкоджень, нанесених каменю, тому відшліфована обробка робить мармур менш схильним до осквернення або пошкодження.
Фактурна обробка: ця спеціалізована обробка мармуру включає використання різних технологій, щоб надати мармуру чітко стильну поверхню. Полум'я, кований чагарник, шкіра, ригато, натуральна щілина, піскоструминна обробка — ось деякі з популярних фактурних обробок.
Поширені помилки, яких слід уникати при поліровці мармурової підлоги:
Мармур дуже міцний і в той же час делікатний, тому до нього потрібно ставитися з обережністю, так як погане поводження з ним може зробити його більш схильним до руйнування. Господареві, який вирішив прикрасити свій будинок мармуровими підлогами необхідно знати відповідні методи очищення, догляду за каменем.
Нижче наведено десять основних помилок, які були допущені при очищенні мармуру перед їх поліруванням, і способи їх усунення: -
ОЧИЩЕННЯ:
НЕ: не використовуйте повністю промоклі Швабри, щоб витерти пролиті плями або плями з мармурової плитки, так як це може привести до витікання води з тканини і застрявання між губчастими поверхнями мармуру.
Робіть: спробуйте використовувати вологу швабру для витирання мармурової підлоги замість мокрої. Крім того, обов'язково використовуйте деіонізовану воду, так як вона менше пошкоджує поверхню мармурових каменів. Проникність мармуру робить його схильним до пошкоджень від рідин, таких як вино, кава або сік, тому важливо відразу очистити область розливу.
ХІМЧИСТКА:
Не: мармур є пористим каменем, і завдяки своїй губчастій структурі він схильний до абсорбції рідин і розчинників. Краще уникати використання тканини, швабр або губок, які були занурені в воскоподібні, маслянисті або вологі речовини, оскільки існує дуже висока ймовірність того, що залишки розчинників можуть вбратися в проникну структуру каменю і привести до постійного фарбування або знебарвлення.
ДО: найкраще чистити мармурові підлоги якомога швидше сухою шваброю, ганчіркою або губкою, як тільки на них проливається щось. Використання сухої тканини не тільки допоможе краще просочити розлив, тим самим запобігши будь-яке довготривале пошкодження, але також залишить після себе будь-які вологі залишки, які потенційно можуть проникнути в пори каменю.
Розчинник:
НЕ: ніколи не чистіть мармурові підлоги за допомогою миючих засобів, які продаються в магазині, оскільки вони містять кислоти, луги та хімічні речовини, які можуть завдати шкоди проникній структурі натуральних каменів. Звичайні чистячі засоби для магазинів зазвичай дуже кислі, а недолік лужності може зробити мармур більш сприйнятливим до знебарвлення і може значно знизити міцність мармурових кам'яних плиток.
Робіть: використовуйте дистильовану або деіонізовану воду, Нейтральне кам'яне мило або чистячі засоби з pH 7,00, уайт-спірит і 2% не іонний миючий засіб в якості розчинників для чищення мармуру, оскільки вони не тільки запобігають стирання і фарбування, але і зберігають мармурові підлоги в ідеальному стані, а також продовжують термін служби вашого мармуру.
НЕ ПОТРІБНО: не рекомендується використовувати для чищення мармурових поверхонь такі харчові продукти, як оцет, молоко, лимон або аміак, так як вони дуже кислі або сильно лужні і можуть частково або повністю зруйнувати поверхню мармурової плитки.
Робіть: використовуйте належні чистячі засоби, спеціально призначені для чищення мармурових підлог замість того, щоб експериментувати самостійно. На відміну від першого, поширені методи очищення та догляду не дають ніяких гарантій, тому ризик пошкодження зростає.
ВИКОРИСТАННЯ ВОДИ:
НЕ: не використовуйте воду як єдиний засіб для чищення мармурового каменю, так як його постійне використання може зробити мармур тьмяним і непривабливим, а також вплинути на його довговічність.
Робіть: використовуйте некислотні, лужні або переважно нейтральні розчинники для очищення вашого мармурового підлоги і не забувайте час від часу перемикатися між вашими бажаними варіантами розчинника, щоб ваші мармурові підлоги виглядали якомога більш сяючими.
Ущільнення вашої мармурової підлоги:
НЕ: не залишайте мармурову підлогу необробленим після його укладання, так як він буде більш схильним до руйнувань і появи плям в порівнянні з «запечатаним» мармуром.
Необхідно: настійно рекомендується» запечатувати " мармурову підлогу, так як це не тільки підвищує міцність мармурового каменю, але і обмежує пошкодження або фарбування, викликані розливами. Періодична герметизація мармуру якісним герметиком гарантує, що ваші мармурові підлоги залишаться в бездоганному стані, а також продовжить його життя на довгі роки. Залежно від типу встановленого мармурового каменю і типу, використовуваного герметика може знадобитися повторна герметизація кожні три-шість років, щоб зберегти зовнішній вигляд мармуру.
ЗАХИСТ І ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
НЕ: * ніколи не залишайте важкі меблі, наприклад, Столи, Стільці та дивани, прямо на поверхні мармурових підлог, так як вони можуть пошкодити поверхню з плином часу. Крім того, ніколи не тягніть важкі меблі або гострі предмети по мармуру, так як це може привести до саден і подряпин.
Необхідно: щоб уникнути зниження ваги важких меблів, спробуйте покласти під ніжки пухнасті килимки або гуртки, так як це може зменшити контакт між мармуровою плиткою.
АБРАЗИВНІ МАТЕРІАЛИ:
НЕ: не використовуйте абразивні матеріали або побутові миючі засоби для чищення мармурових підлог, так як вони не призначені для цієї мети і не допоможуть в правильному видаленні плям. Такі матеріали безумовно завдадуть очевидний збиток каменю, який буде видно в довгостроковій перспективі. Очищувачі та спреї для ванних кімнат є предметами побутових речей, яких слід уникати при чищенні мармуру.
Робіть: використовуйте фірмові чистячі засоби, розроблені спеціально для очищення мармуру замість того, щоб вибирати більш жорсткі замінники, які можуть назавжди знебарвити ваш мармур.
Компанія m-Stone рекомендує! :
НЕ: не уникайте полірування мармурових підлог. Деякі домовласники не вважають за необхідне полірувати мармурову підлогу, однак це Настійно рекомендується з кількох причин. Слід також мати на увазі, що надмірне полірування мармуру може бути майже таким же поганим, як і повне його не полірування.
Необхідно: полірування може зменшити ступінь поглинання мармуром плям і розливів, а також поліпшити зовнішній вигляд каменю і надати йому зовнішній вигляд. Тому, якщо ви хочете зберегти вишуканий вигляд і блиск ваших мармурових підлог, то їх полірування час від часу є обов'язковим. Ви можете зробити, звернувшись до компанії M-Stone, яка пропонує свої професійні знання і послуги в цьому питанні.
Будьте пильні при обслуговуванні мармуру:
НЕ: не ігноруйте розливи або подряпини на мармуровій підлозі. Найкращий спосіб уникнути незворотного пошкодження природного каменю-це негайно вжити будь-які дії, як тільки ви помітите якесь знебарвлення або знак того, що час має істотне значення.
DO: мармур забарвлюється дуже швидко, тому найкращий спосіб зберегти його в ідеальній формі - бути дуже пильним в обслуговуванні і негайно очищати будь-які плями, будь то вода, вино, сік або кава. Використовуючи чисту і суху швабру, бавовняну тканину, мітлу або губку, щоб поглинути або протерти мармур.
Мармур-це міцний камінь, який може прослужити довго, якщо його регулярно чистити і правильно доглядати. Однак довговічність мармурових каменів також залежить від його якості. Такі фактори, як клімат, хімічні речовини, тепло і вологість, відіграють важливу роль у випробуванні каменю на міцність. Незважаючи на жорстку поверхню мармуру, насправді це дуже проникна порода, яка може поглинати розливи і накопичувати бруд у своїх порах, якщо її не Очистити належним чином. Навіть у всій своїй полірованій і вишуканій славі кислотні рідини, масла і навіть вода можуть забруднити і зіпсувати мармуровий камінь, так як його губчаста структура всмоктує розчинники всередину. А після того, як мармур забрудниться, його не легко видалити, не пошкодивши всю плитку.
Процес шліфування каменю, в результаті якого сточується зносився поверхневий шар, товщиною 1-3 мм, відбувається в кілька етапів, причому з кожним разом використовується абразив меншої зернистості. Шліфування натурального каменю може бути:
грубої (обдирання);
середній;
тонкий;
доводочной (лощення)
Завдання кожного наступного етапу полягає в перетворенні більш грубого мікрорельєфу оброблюваної поверхні в більш тонкий. Шліфування натурального каменю виконується в наступних випадках:
перетворити шорстку поверхню каменю в рівну поверхню;
Компанія M-Stone використовує виключно передові технології для реставрації та полірування природного каменю. Наші фахівці проходять навчання в Європі і працюють на найновішому і прогресивному обладнанні для полірування, компанії Klindex. А також застосовують клею, засоби для роботи і догляду за натуральним каменем таких іменитих виробників як Bellinzoni, Tenax, General, Akemi.