<link href="//fonts.googleapis.com/css?family=Raleway:100,100italic,200,200italic,300,300italic,400,400italic,500,500italic,600,600italic,700,700italic,800,800italic,900,900italic&amp;display=swap" rel="stylesheet"/>

Виникнення такого архітектурного елемента, як колона, завдячує не еллінському періоду історії

Колони з мармуру і граніту - це розкішна прикраса інтер'єру

Гранітні та мармурові колони в усі часи підкреслювали величність і витонченість споруди. Несучи в собі серйозне функціональне навантаження, кам'яні колони використовувалися при будівництві храмів, палаців та інших значущих споруд. Сьогодні колони з каменю використовують як декоративний елемент для прикраси фасадів будівель і внутрішнього простору. Міцність і довговічність природного каменю доведена століттями. Тільки завдяки тому, що греки і римляни виготовляли свої колони з граніту і мармуру ми маємо можливість піднятися їх красою і донині.Багатство текстур мармурових колон підкреслить вишуканість споруди (як зовні, так і всередині) і витончений смак господаря. А строгість і непохитна твердість колон з граніту додасть статусність і серйозність

Установка колон і п'єдесталів не вимагає якихось спеціальних підготовчих робіт. Досить знати до початку проведення монтажу приблизну схему розташування колон, і будь-який фахівець зможе за короткий час встановити необхідні елементи.

Колона завжди була не просто опорою, а й виконувала декоруючі функції. Вона має, традиційно, циліндричну форму. Якщо в далекі часи вона вирізалася або з цільного шматка мармуру або з частин, але теж цілісних, то тепер, найчастіше, колона в середині пустотіла. Якщо продовжувати слідувати традиції, то колона повинна складатися з трьох елементів: капітель (розташовується вгорі колони), тіло (стовбур) і база, вона ж п'єдестал, на який встановлюється колона. За капітелі, можна визначити, до якого архітектурного стилю відноситься споруда, і в яку епоху воно було побудовано. У капітелей своя усталена Класифікація: тосканська, Коринфська, дорична, Іонічна і складається з змішання декількох стилів.

Наша компанія пропонує свої якісні послуги з виготовлення колон і п'єдесталів з натурального каменю – мармуру, граніту, оніксу та ін.процес установки колон має свої нюанси, потрібно сказати, що пропорції і розміри Колон не дуже сильно варіюються, оскільки розроблені в давнину з урахуванням дотримання геометричних пропорцій, порушення яких неприпустимо і призводить до помітного спотворення простору. Якщо неправильно розрахованим карнизом або плінтусом можна зіпсувати тільки площину, на яку він монтований, то невдало розрахована колона призводить до повної де структуризації простору. Ми з радістю готові запропонувати вам послуги наших майстрів, які завершать роботи в оптимально стислі терміни і безкоштовно проконсультують Вас, щоб ваші колони і п'єдестали прослужили Вам не одне десятиліття, і зберігали бездоганний зовнішній вигляд протягом усього терміну експлуатації.

Компанія M-STONE спеціалізується на широкому спектрі послуг з монтажу, полірування, реставрації та обробці виробів з натурального каменю

Official Колони з граніту Сходи з граніту Підлоги з граніту Бруківка з граніту Плитка модульна гранітна Мармур, граніт оптом. Оптові продажі натурального каменю за вигідними пропозиціями; великий склад та прямі поставки. Широкий вибір продукції з мармуру, граніту, — @ M - STONE $ - @ M - STONE $-Монтаж великоформатної плитки,укладання великоформатної плитки ціна київ,укладання великоформатної плитки на стіну,клей для великоформатної плитки,укладання великоформатного керамограніту на підлогу,великоформатний керамограніт розміри,помилки при плитці0 великоформатної плитки>ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД-Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріалу (натуральний камінь) • Монтаж Купуйте камінь тревертин від виробника від "M.STONE" прямо зараз! Розмаїття Товарів: В асортименті нашої компанії ви знайдете різноманітність плитки для мощення, слябів, облицювальних плит і сходинок для інтер'єру та вуличних просторів. Широкий Вибір Травертину: Ми пропонуємо понад 15 видів тревертину різних відтінків і фактур. Гнучкі Ціни: Купуйте тревертин від виробника за доступними цінами, оскільки ми закуповуємо кам'яні блоки безпосередньо у кар'єрів. Комплексні Послуги: Ми пропонуємо повний комплекс послуг, включаючи обробку каменю, установку, мощення та облицювання. Ексклюзивні Проекти: Спеціалізуємося на фігурному різьбленні по каменю, розробці ескізів та благоустрої доріг і ландшафту. Гнучкі Умови для Партнерів: Запрошуємо до співпраці дизайнерів, архітекторів, будівельні компанії та всіх, хто прагне створювати ексклюзивні та якісні товари з тревертину. Переваги покупки у "M.STONE ": Знижки для Клієнтів: Ми цінуємо кожного клієнта і пропонуємо приємні знижки наших товарів. Висока Якість та Автентичність: Гарантуємо високу якість та автентичність кожного каменю, який ми постачаємо. Оберіть "M.STONE " – вашого надійного партнера у світі тревертину та інших кам'яних виробів. Давайте втілимо ваші ідеї в реальність разом! Купуйте камінь тревертин від виробника від "M.STONE " прямо зараз!

УКРАЇНА, КИЇВ

вул. Клеманська, 6

+38 068 100 27 96
+38 050 914 18 99

Компанія вже більше 11 років на ринку послуг, отримала визнання вже тисячі клієнтів


 
 
 
100x67_m-stone_blue Колони з граніту Сходи з граніту Підлоги з граніту Бруківка з граніту Плитка модульна гранітна Мармур, граніт оптом. Оптові продажі натурального каменю за вигідними пропозиціями; великий склад та прямі поставки. Широкий вибір продукції з мармуру, граніту, — @ M - STONE $ - @ M - STONE $-Монтаж великоформатної плитки,укладання великоформатної плитки ціна київ,укладання великоформатної плитки на стіну,клей для великоформатної плитки,укладання великоформатного керамограніту на підлогу,великоформатний керамограніт розміри,помилки при плитці0 великоформатної плитки>ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД-Облицювання фасаду натуральним каменем Компанія M-Stone здійснює: • Проектування * Комплексний супровід проектів * Облицювання фасаду * Підбір системи під натуральний камінь, натуральну кераміку, керамограніт) * Підбір і продаж матеріалу (натуральний камінь) • Монтаж Купуйте камінь тревертин від виробника від "M.STONE" прямо зараз! Розмаїття Товарів: В асортименті нашої компанії ви знайдете різноманітність плитки для мощення, слябів, облицювальних плит і сходинок для інтер'єру та вуличних просторів. Широкий Вибір Травертину: Ми пропонуємо понад 15 видів тревертину різних відтінків і фактур. Гнучкі Ціни: Купуйте тревертин від виробника за доступними цінами, оскільки ми закуповуємо кам'яні блоки безпосередньо у кар'єрів. Комплексні Послуги: Ми пропонуємо повний комплекс послуг, включаючи обробку каменю, установку, мощення та облицювання. Ексклюзивні Проекти: Спеціалізуємося на фігурному різьбленні по каменю, розробці ескізів та благоустрої доріг і ландшафту. Гнучкі Умови для Партнерів: Запрошуємо до співпраці дизайнерів, архітекторів, будівельні компанії та всіх, хто прагне створювати ексклюзивні та якісні товари з тревертину. Переваги покупки у "M.STONE ": Знижки для Клієнтів: Ми цінуємо кожного клієнта і пропонуємо приємні знижки наших товарів. Висока Якість та Автентичність: Гарантуємо високу якість та автентичність кожного каменю, який ми постачаємо. Оберіть "M.STONE " – вашого надійного партнера у світі тревертину та інших кам'яних виробів. Давайте втілимо ваші ідеї в реальність разом! Купуйте камінь тревертин від виробника від "M.STONE " прямо зараз!