Цікаві якості мармуру

Мармур відомий своїми якостями, такими як довговічність, простота в обслуговуванні, стійкість до поганої погоди і неймовірно дивовижна колекція

однак є ще кілька властивостей, які допоможуть вам вибрати його для наступного проекту реконструкції.

Завдяки своїй щільності та довговічності мармур також гіпоалергенний. Тому це популярний вибір для людей з алергією або для сімей з маленькими дітьми.

Мармур теплостійкий, він не швидко поглинає тепло або енергію і цілком підходить для країн з жарким кліматом. Це одна з причин, чому цей дивовижний камінь так часто зустрічається в країнах Середземномор'я і в Індії.

Не існує двох мармурових плит з однаковим малюнком. Це робить камінь таким унікальним, але також означає, що вам потрібно приділяти більше уваги при виборі підлогової або настінної плитки і завжди замовляти з однієї партії.

Мармур може бути основною породою для корунду, шпінелі та інших дорогоцінних мінералів, навіть рубінів. В Афганістані знайдено цікавий зразок білого мармуру з великим червоним рубіном.

Коли мармур ріжеться на блоки і плити певного розміру, його називають»мірний камінь".

 Як ви можете бачити, мармур має дивовижні видимі та приховані особливості та використання, і може бути частиною нашого повсякденного життя у багатьох формах. Ми можемо дійсно описати це як одне з чудес матері-природи.